PROTİME BİLİŞİM YAZILIM BÜRO MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Firmamız sektördeki deneyimini Dijital Baskı Teknolojileri ve Medya alanındaki teknolojik gelismeleri yakından takip etmekte, sahip oldugu bilgi, birikim, tecrübe ile müsterilerine hızlı ve akıcı çözümlerle hizmet sunmaktadır.

Kalite Tesadüf Değildir !

10. yılını kutlayan ProTime Bilişim ; Hp Yetkili Bayi pozizyonlarından olan prestijli HP PLATINUM PARTNER YETKİLİ BAYİ olmanın gruru ve avantajı ile ; kuruluşundan itibaren dijital baskı ve kopyalama sektörüne yönelik kağıt, makine, sarf malzemeleri ve teknik servis hizmetlerine odaklanarak, artan tecrübesi ve müşteri portföyü ile hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmiştir. 200 m²’lik alanda 2 katlı hizmet binasında 5 personel ve 2 araç ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen şirketimiz, ağırlıklı olarak dijital baskı ve kopyalama sektörünün taleplerine cevap vermektedir.

Günümüz koşullarındaki rekabet piyasasında en uygun maliyetli ve kaliteli ürün satışını müşterilerimize sunmak amacıyla temin edilen ürünler depolarımızda stoklanmakta ve siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda zamanında ve eksiksiz olarak sevk edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz bu durumun gereklerini yerine getirmek için müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi adına, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini uyum içinde sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana disiplini, iş ahlakını ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan ProTime, sektörün en büyük sıkıntısı olan teknik hizmet sorununu deneyimli personelleri sayesinde en kısa zamanda çözerek güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Nokta Kağıt olarak Plotter, Plotter Satış, Plotter Kağıtları, Harita Polyesteri, Plotter Polyesteri, OCE Plan Kopya Makinası, Plotter Kağıdı, Ozalit Makinası, Ozalit Kağıdı, Fotoğraf Kağıtları konusunda satış teknik servis ve yedek parça hizmeti vermektediir. Bizler sizlere; hp plotter fiyatları, hp plotter servis, hp plotter mürekkep, plotter kesici fiyatları, plotter fiyatları, plotter nedir, plotter ne demek, hp plotter, konularında HP Platinum Partner olarak sizlere her zaman yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Bizler HP Platinum Partner olarak sizlere HP ve bize yakışan bir şekilde satış ve satış sonrası hizmet vermekteyiz.